A A A

specjalista chorób wewnętrznych

 

W 1990 roku ukończył studia na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Od tego czasu do 1996 roku pracował w Klinice Chorób Wewnętrznych i Farmakologii Klinicznej w Katowicach uzyskując I stopień specjalizacji z zakresu Chorób Wewnętrznych pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Zbigniewa Kalina.

W czasie od 1996 roku do 2008 roku pracował jako Lekarz Pogotowia Ratunkowego w Jastrzębiu-Zdroju, Wodzisławiu Śląskim oraz Cieszynie. Dodatkowo pracował jako Lekarz POZ w Der-Med oraz jako Lekarz służb mundurowych przy MSWiA w Jastrzębiu-Zdroju. Od 2008 roku pracował w WSS nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju na oddziale Nefrologiczno-Wewnętrznym. W 2011 roku uzyskał II stopień specjalizacji w zakresie Chorób Wewnętrznych pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Antoniego Hrycek kierownika Kliniki Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych w Katowicach.

Od 2011 roku do teraz działa jako Lekarz POZ w różnych przychodniach na terenie miasta Jastrzębie-Zdrój oraz jako Lekarz POZ przy Zakładzie Karnym należącym do Ministerstwa Sprawiedliwości w Jastrzębiu-Zdroju. Dodatkowo pracuje jako Lekarz Opieki Całodobowej HERMED w Jastrzębiu-Zdroju.

Od 2014 roku działa jako lekarz POZ w przychodni NOVUM-MED w Wodzisławiu Śląskim. Posiada kurs USG, jest współautorem licznych publikacji naukowych, uczestnikiem szkoleń, zjazdów i konferencji na terenie Polski i za granicą. Jest członkiem Towarzystwa Internistów Polskich.