A A A

Poradnia prywatna, posiadamy również kontrakt z NFZ. Na wizyty prywatne nie jest wymagane skierowanie.

Świadczenia zakontraktowane przez NFZ w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (AOS) udzielane są na podstawie skierowania od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) lub innego lekarza ubezpieczenia zdrowotnego udzielającego świadczeń w ramach NFZ. Możliwości przyjęć „na fundusz” są ograniczone wielkością kontraktu z NFZ - obowiązuje system kolejkowy.

Świadczenia w Naszej Poradni nie są udzielane w dniu zgłoszenia, wizyta odbywa się w ustalonym z rejestracją terminie. Można umówić się telefonicznie lub mailowo.

 

Poradnia endokrynologiczna prowadzi diagnostykę i leczenie schorzeń gruczołów wydzielania wewnętrznego oraz zaburzeń hormonalnych, które często towarzyszą tej grupie chorób.

Nasi pacjenci zgłaszają się do nas z problemami dotyczącymi chorób tarczycy. Na miejscu wykonujemy badanie USG gruczołu tarczowego. Jeśli zostają wykryte zmiany guzkowe kwalifikujące się do wykonania biopsji aspiracyjnej cienkoigłowej, pacjent umawiany jest na jej wykonanie w naszej placówce przez lekarza endokrynologa. Pobrany materiał oceniany jest następnie przez wykwalifikowanych patomorfologów z Instytutu Onkologii w Gliwicach.

Dysponujemy także własnym laboratorium, gdzie mamy możliwość oznaczania różnych hormonów oraz wykonania badań genetycznych. Zapraszamy.

W Poradni endokrynologicznej przyjmuje dr n. med. Grzegorz Nowakowski - endokrynolog, diabetolog, specjalista chorób wewnętrznych z wieloletnią praktyką lekarską.

Nasza Poradnia dysponuje nowoczesnym sprzętem umożliwiającym wykonanie badań laboratoryjnych, USG i biopsji aspiracyjnej cienkoigłowej guzków tarczycy.

Opieka specjalistów skierowana dla Pacjentów z: Wodzisławia Śląskiego, Radlina, Pszowa, Rydułtów, Żor, Raciborza. 

Porady prywatne z zakresu endokrynologii udzielane są w Gabinecie Poradni chorób metabolicznych.

Cennik 

 Rodzaj badań Cena
Wizyta lekarska (kontrolna do 2 miesięcy) 100 zł
Wizyta lekarska  120 zł
USG tarczycy, brzucha lub piersi 80 zł
Biopsja cienkoigłowa guzka tarczycy pod kontrolą USG wraz z badaniem cytologicznym 100 zł