A A A

specjalista pediatra

W 1993 roku ukończyła studia medyczne na wydziale lekarskim Ślaskiej Akademii medycznej w Katowicach Ligocie. W 1999 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie pediatrii. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Oddziale Dziecięcym Szpitala Miejskiego w Wodzisławiu i poradniach D przychodni w Wodzisławiu, Gołkowicach i Pszowie oraz w Całodobowej i świątecznej opiece medycznej. Swoją wiedzę i doświadczenie rozwijała pracując 2 lata w prywatnej przychodni w Londynie oraz na misjach medycznych w Paragwaju. Praca za granicą zaowocowała zdaniem egzaminu po ukończeniu kursu z Medycyny Podróży.

Interesuje się wakcynologią oraz doskonali swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną z pediatrii i wakcynologii biorąc udział w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych w celu ugruntowania swoich umiejętności.

Jest oddana swojej pracy i traktuje ją jako pasję, zawsze gotowa podzielić się wiedzą z rodzicami dzieci, które ma pod swoją opieką medyczną. Dużą wagę przywiązuje do profilaktyki jako podstawy zdrowego rozwoju małych pacjentów.