A A A

specjalista ortopeda traumatolog, specjalista medycyny sportowej

 

Absolwent wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończył w 2002 roku.

Szkolenie specjalizacyjne z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu odbywał w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. Tytuł Specjalisty Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu uzyskał w 2011 roku. Obecnie pracownik oddziału ortopedii Szpitala Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim. Specjalizację z Medycyny Sportowej uzyskał w 2016 roku. W latach 2012-2017 lekarz klubowy Gliwickiego Klubu Sportowego PIAST S.A.

 

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów oraz zespołów przeciążeniowych i urazów związanych ze sportem z wykorzystaniem najnowszych metod leczenia, w tym iniekcji preparatów osocza bogatopłytkowego (PRP). Zajmuje się również badaniem sportowym i orzekaniem o dopuszczeniu do uprawiania sportu.

Posiada certyfikaty szkoleń uprawniających do diagnostyki USG Narządu Ruchu.

 

W wolnym czasie zajmuje się uprawianiem strzelectwa sportowego, realizuje zainteresowania historyczne oraz dalszym doskonaleniem umiejętności zawodowych.

 

Od stycznia 2019 r. przyjmuje w Poradni Medycyny Sportowej oraz w Poradni Urazowo-Ortopedycznej  w Centrum Medycznym NOVUM-MED w Wodzisławiu Śląskim.