A A A

Lipoliza iniekcyjna
to forma liposukcji, ale bez ingerencji chirurgicznej. Substancją wykorzystywaną w metodzie lipolizy jest fosfatydylocholina – naturalny składnik pozyskiwany z ziaren soi oraz dezoksycholan sodu substancja odpowiedzialna za zjawisko adypocytolizy.
Obecnie metoda lipolizy, opierająca się jedynie na podskórnym podaniu preparatu likwidującego nagromadzony miejscowo tłuszcz, jest metodą bezpieczną dającą bardzo dobre rezultaty bez skutków ubocznych.


LIPOLIZA NIE JEST METODĄ ODCHUDZANIA ALE MODELOWANIA SYLWETKI BEZ SKALPELA!!!


Leczeniu mogą być poddane podbródek, dolne części policzków tzw chomiki, okolice brzucha, bioder, pośladków, ud, a także ramion i karku. Są to typowe okolice, w których łatwo o nadmierne nagromadzenie komórek tłuszczowych. Do tej pory miejsca te leczone były tylko za pomocą zabiegów chirurgicznych.
Uzyskane efekty uzależnione są od ilości tkanki tłuszczowej, im więcej tkanki tłuszczowej tym więcej zabiegów trzeba wykonać. Najczęściej konieczne jest wykonanie 3-4 zabiegów z przerwą 2-6 tygodni.
Po iniekcji pojawiają się typowe dla tego zabiegu objawy w postaci obrzęku, zaczerwienienia, miejscowej bolesności, świądu, mrowienia. W miejscach iniekcji mogą pojawić się również niewielkie siniaki. Objawy te najczęściej ustępują po kilku dniach.
Lipoliza pozwala na eliminację depozytów tłuszczowych, bez ingerencji chirurgicznej. Najczęściej stosuje się ją w celu redukcji tkanki tłuszczowej na twarzy – celem usunięcia tak zwanego drugiego podbródka – jak również w innych rejonach ciała, takich jak na przykład brzuch, pośladki, uda czy biodra. Ponadto, lipoliza jest stosowana również w leczeniu tłuszczaków.


AQUALYX – LIPSUKCJA BEZ SKALPELA
Aqualyx to dziś jedyny na świecie, zarejestrowany preparat do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, od momentu pojawienia się Aqualyx® każdy pacjent zyskał możliwość usunięcia tkanki tłuszczowej w sposób zupełnie nieinwazyjny i zdecydowanie tańszy.
AQUALYX TO NIECHIRURGICZNA ALTERNATYWA LIPOSUKCJI. Jest zabiegiem znacznie łagodniejszym, wyróżnia sie nieoperacyjnym postępowaniem i nie wyłącza z codziennego funkcjonowania.
Aqualyx® wstrzyknięty w tkankę tłuszczowa powoduje niszczenie komórek tłuszczowych, które zostają naturalnie wydalone z organizmu.


Zastosowanie preparatu Aqualyx:

 • KOŃCZYNY GÓRNE – W OKOLICY TRICEPSU

 • FAŁDY NA PLECACH (PONIŻEJ ŻEBER)

 • BRZUCH

 • BIODRA

 • „BRYCZESY”

 • OKOLICA PODPOŚLADKOWA

 • WEWNĘTRZNA STRONA UD

 • WEWNĘTRZNA STRONA KOLAN

 • PODWÓJNY PODBRÓDEK/MODELOWANIE KONTURU ŻUCHWY

 • GINEKOMASTIA MĘSKA

 • TŁUSZCZAKI

 • BAWOLI KARK (PO TERAPII ANTYRETROWIRUSOWEJ lub STERYDOWEJ)

Kto jest najlepszym kandydatem do zabiegu?
Najlepsze efekty osiągalne są u pacjentów z odpowiednia waga lub lekka nadwaga z miejscowym nagromadzeniem tłuszczu. Zwłaszcza w przypadku takich miejscowych otłuszczeń u kobiet, w takich miejscach jak: biodra, bryczesy, wewnętrzna strona kolan, które nie ulegają redukcji pomimo ćwiczeń i diety.

Przeciwwskazania:
Ostre choroby nerek i wątroby, cukrzyca, choroby tarczycy, choroby krwi związane z nadmiernym krwawieniem, stałe stosowanie leków rozrzedzających krew. Zabiegów nie wykonuje się również u ciężarnych oraz kobiet karmiących piersią

 

LIPOLIZA INIEKCYJNA pod kontrolą USG - Liposukcja bez skalpela AQUALYX
Podbródek (1 amp.) 400 zł
Ramiona (1 amp.) 700 zł
Brzuch (2 amp.) 600 zł
Biodra (2 amp.) 600 zł
Uda ("bryczesy") 2 amp. 600 zł
Fałdy na plecach (2 amp.) 600 zł

Kolejna ampułka 300 zł, a przy większej ilości ampułek i kilku cyklach leczenia cyklach ceny niższe od 10-25%