A A A

Aktualnie z powodu stanu zagrożenia epidemicznego Koronawirusem COVID 19 możliwa jest jedynie rejestracja telefoniczna dostępna od godz. 7.30 -18.00. pod nr tel. 32 440 77 51, 32 440 77 52, 32 440 77 53 od poniedziałku do piątku.

Można umówić się na teleporadę. Prosimy nie zgłaszać się osobiście. Jedynie w sytuacji, kiedy jest to niezbędnie konieczne po teleporadzie pacjent może zostać umówiony na konkretną godzinę do lekarza i tylko wtedy możliwe będzie wejście do przychodni.

Więcej...

Rejestracja telefoniczna NOVUM-MED

We wczesnych godzinach porannych może się zdarzyć, że wszystkie linie telefoniczne są zajęte. O tej porze prosimy o ograniczenie się do telefonów w sprawie nagłych zachorowań.

Ponad 90% wizyt to wizyty planowe. W większości wypadków wizyty do specjalistów umawiane są z wyprzedzeniem, zatem najlepszą porą na telefoniczne umówienie się są godziny południowe aż do godziny 20.00, kiedy personel jest mniej obciążony obowiązkami.

Szczegóły zasad rejestracji do lekarzy rodzinnych dostępne są w zakładce Poradnia lekarza rodzinnego. O dowolnej porze można skontaktować się z nami drogą elektroniczną - w dni robocze odpowiemy w ciągu 24 godzin. Zapraszamy.