A A A

Rejestracja telefoniczna do poradni specjalistycznych: 32 440 77 51, 32 440 77 52, 32 440 77 53. Rejestracja do lekarza rodzinnego: 32 455 68 30.

Wejście do przychodni możliwe jest jedynie po wcześniejszej rejestracji telefonicznej (nie dotyczy pacjentów zgłaszających się na badania laboratoryjne). W obu wypadkach konieczne jest posiadanie maseczki i rękawiczek oraz zachowywanie wymaganego dystansu.

Więcej...

Rejestracja telefoniczna NOVUM-MED

We wczesnych godzinach porannych może się zdarzyć, że wszystkie linie telefoniczne są zajęte. O tej porze prosimy o ograniczenie się do telefonów w sprawie nagłych zachorowań.

Ponad 90% wizyt to wizyty planowe. W większości wypadków wizyty do specjalistów umawiane są z wyprzedzeniem, zatem najlepszą porą na telefoniczne umówienie się są godziny południowe aż do godziny 20.00, kiedy personel jest mniej obciążony obowiązkami.

Szczegóły zasad rejestracji do lekarzy rodzinnych dostępne są w zakładce Poradnia lekarza rodzinnego. O dowolnej porze można skontaktować się z nami drogą elektroniczną - w dni robocze odpowiemy w ciągu 24 godzin. Zapraszamy.